Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Žernovice | PT | 16,28 | 16,12 | 16,28 | |
2. | Drahňovice | BN | 17,13 | 17,13 | 16,55 | |
3. | Dobronice u Chýnova | TA | 17,16 | 17,16 | 16,46 | |
4. | Chotěmice | TA | 17,25 | 16,86 | 17,25 | |
4. | Český Rudolec | JH | 17,25 | 17,25 | 17,01 | |
6. | Strmilov | JH | 17,37 | 16,64 | 17,37 | |
7. | Sedlčany | PB | 17,40 | 16,89 | 17,40 | |
8. | Makov | TA | 17,58 | 17,08 | 17,58 | |
9. | Nová Ves u Chýnova | TA | 17,70 | 17,51 | 17,70 | |
10. | Zdislavice | BN | 17,99 | 16,91 | 17,99 | |
11. | Jaronice | CB | 18,03 | 18,00 | 18,03 | |
12. | Malovice | BN | 18,20 | 17,27 | 18,20 | |
13. | Skrýchov u Malšic | TA | 18,24 | 18,24 | 17,72 | |
14. | Řepeč | TA | 18,57 | 18,54 | 18,57 | |
15. | Žirovnice | PE | 18,70 | 18,70 | 18,46 | |
16. | Velká Chyška | PE | 18,89 | 18,89 | 18,78 | |
17. | Lom | TA | 19,12 | 19,12 | 18,37 | |
18. | Přechovice | ST | 20,26 | 19,55 | 20,26 | |
19. | Choustník | TA | 20,71 | 20,71 | 18,61 | |
20. | Oltyně | TA | 22,30 | 22,30 | 21,29 | |
21. | Skalice | TA | 24,13 | 21,58 | 24,13 | |
22. | Rybova Lhota | TA | 27,36 | 26,95 | 27,36 | |
23. | Pacov | PE | 43,18 | 43,18 | 41,54 | |
24. | Daměnice | BN | NP | NP | NP | |
24. | Slapy | TA | NP | NP | NP | |
24. | Božejovice | TA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Zdešov | JH | 18,46 | 18,46 | 18,44 | |
2. | Chlum | BN | 18,49 | 18,49 | 17,73 | |
3. | Smrkov | TA | 18,53 | 18,23 | 18,53 | |
4. | Slapy X | TA | 19,32 | 18,93 | 19,32 | |
5. | Chrbonín | TA | 19,63 | 19,63 | 18,65 | |
6. | Malovice | BN | 19,79 | 19,79 | 19,35 | |
7. | Oltyně | TA | 21,79 | 21,79 | 19,48 | |
8. | Zhoř u Tábora | TA | 24,14 | 23,87 | 24,14 | |
9. | Nová Včelnice | JH | 27,52 | 25,31 | 27,52 | |
10. | Šebířov | TA | 27,72 | 27,72 | 27,17 | |
11. | Pacov | PE | 29,97 | 22,65 | 29,97 | |
12. | Střezimíř | BN | 37,06 | 36,93 | 37,06 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Smrkov Šišky | TA | 18,68 | 18,21 | 18,68 | |
2. | Svaté Pole | PB | 19,41 | 19,33 | 19,41 | |
3. | Zhoř u Tábora | TA | 20,76 | 19,95 | 20,76 | |
4. | Smrkov | TA | 25,10 | 25,10 | 22,60 | |
5. | Oltyně | TA | 25,43 | 25,43 | 22,68 | |
6. | Dvorce | TA | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Daměnice | BN | 14,89 | 14,89 | 14,57 | |
2. | Přechovice | ST | 15,88 | 15,72 | 15,88 | |
3. | Chotěmice | TA | 16,75 | 16,75 | 16,36 | |
4. | Tučapy | TA | 16,91 | 16,91 | 16,85 | |
5. | Svaté Pole | PB | 17,27 | 16,48 | 17,27 | |
6. | Dvorce | TA | 19,64 | 19,64 | 19,58 | |
7. | Obora | TA | 24,99 | 24,99 | 17,58 | |
8. | Skalice | TA | 25,77 | 25,77 | 25,27 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2010/09/25 |
Zhoř u Tábora, TA, |
THL |
2011/09/10 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2012/09/15 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2013/09/21 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2014/09/20 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2015/09/19 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2016/09/03 |
Zhoř u Tábora, O pohár |
THL |
2017/09/09 |
Zhoř u Tábora, O pohár |
THL |
2018/09/15 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2019/09/07 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2020/09/05 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora |
- |
2021/09/04 |
Zhoř u Tábora, O pohár |
THL |
2022/09/03 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého |
THL |
2023/09/09 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého |
THL |
2024/09/14 |
Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Moudrého |
THL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře