Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 27. 08. 2022 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Pardubice |
Kraj: | Pardubický |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lhenice Jan RYCHTAŘÍK | TP | 16,62 | 17,23 | 16,62 | |
2. | Mistřín Adam VAŠULKA | HO | 16,78 | 16,78 | NP | |
3. | Hostinné Linhart PATRIK | TU | 16,82 | 17,96 | 16,82 | |
4. | Dobřany Dominik SOUKUP | PJ | 16,91 | 16,91 | NP | |
5. | Lhenice Petr LOUKOTA | TP | 16,93 | 16,93 | 30,75 | |
6. | Zbožnov Josef MLÁDEK | CR | 16,94 | 17,58 | 16,94 | |
7. | Bludov Jakub MICHALSKI | SU | 16,98 | 22,46 | 16,98 | |
8. | Lhenice Oldřich ŽÍTEK | TP | 17,07 | 17,56 | 17,07 | |
9. | Hostinné Jakub MIKULÍK | TU | 17,09 | 18,23 | 17,09 | |
10. | Bochov Dominik SVOBODA | KV | 17,14 | 18,17 | 17,14 | |
11. | Mistřín Matyáš AMLER | HO | 17,16 | 18,05 | 17,16 | |
12. | Borová Ondřej KAHÁNEK | OP | 17,28 | 17,85 | 17,28 | |
13. | Mistřín Michal VAŠULKA | HO | 17,35 | 17,35 | NP | |
14. | Borová Matěj KRAYZEL | OP | 17,44 | 17,44 | NP | |
15. | Strážkovice Tomáš NOVOTNÝ | CB | 17,50 | 17,50 | 36,15 | |
16. | Bransouze Dominik DOKULIL | TR | 17,51 | 18,21 | 17,51 | |
17. | Líchovy Petr ŠEJBA | PB | 17,55 | 17,12 | 17,55 | |
18. | Líchovy Ondřej TOMÁŠEK | PB | 17,77 | 17,77 | NP | |
19. | Lhenice Dominik ANDRÉE | TP | 17,79 | 17,79 | NP | |
20. | Bludov Vojtěch KOTRLÝ | SU | 17,84 | 18,42 | 17,84 | |
21. | Borová Viktor KUČERA | OP | 17,88 | 18,54 | 17,88 | |
22. | Zbožnov Lukáš FLÉGR | CR | 17,90 | 17,90 | NP | |
23. | Mistřín Vojtěch VÝLET | HO | 17,94 | 18,58 | 17,94 | |
24. | Bludov Ondřej HLAVINKA | SU | 17,96 | 18,62 | 17,96 | |
25. | Zbožnov Tomáš GROSSMAN | CR | 17,97 | 18,73 | 17,97 | |
26. | Zbožnov Lukáš BUBENÍČEK | CR | 18,03 | 18,03 | NP | |
27. | Mistřín Petr VAŠULKA | HO | 18,04 | NP | 18,04 | |
28. | Zbožnov Matěj KÁBELE | CR | 18,07 | 18,07 | NP | |
29. | Líchovy Petr ZETEK | PB | 18,08 | 18,08 | NP | |
30. | Zbožnov Karel FLÍDR | CR | 18,11 | 18,11 | NP | |
31. | Hostinné David HOFFMAN | TU | 18,16 | 18,79 | 18,16 | |
32. | Písková Lhota Tadeáš MEIŠNER | NB | 18,16 | 18,16 | 18,95 | |
33. | Hostinné Nohejl DOMINIK | TU | 18,20 | 19,25 | 18,20 | |
34. | Borová Ondřej LIŠANÍK | OP | 18,25 | 18,25 | NP | |
35. | Dobřany Lukáš SNÁŠEL | PJ | 18,26 | 19,18 | 18,26 | |
36. | Bransouze Bořivoj FUČÍK | TR | 18,29 | 18,29 | 21,18 | |
37. | Líchovy Jan PAVLÍK | PB | 18,33 | 18,33 | NP | |
38. | Horní Měcholupy Lukáš PLHAL | AB | 18,43 | 18,43 | NP | |
39. | Dobřany Matěj VONDRÁŠEK | PJ | 18,45 | 18,90 | 18,45 | |
40. | Bransouze David DOLEŽAL | TR | 18,47 | 19,14 | 18,47 | |
41. | Lhenice Jan VLČEK | TP | 18,51 | 18,51 | 20,50 | |
42. | Dobřany Jan TOMÁŠEK | PJ | 18,57 | 18,57 | 31,76 | |
43. | Písková Lhota Martin ZRADIČKA | NB | 18,58 | 18,58 | NP | |
44. | Líchovy Matěj KOŇAS | PB | 18,64 | 18,64 | NP | |
45. | Horní Měcholupy Václav HELMICH | AB | 18,68 | 19,16 | 18,68 | |
46. | Bransouze Jakub JEŘÁBEK | TR | 18,68 | 19,42 | 18,68 | |
47. | Bransouze Marek SVAČINA | TR | 18,72 | 18,72 | 31,25 | |
48. | Dobřany David DRNEK | PJ | 18,72 | 18,72 | NP | |
49. | Mistřín Martin KYNĚRA | HO | 18,77 | 23,77 | 18,77 | |
50. | Zbožnov Adam BĚLSKÝ | CR | 18,78 | 18,78 | NP | |
50. | Bozkov Jakub LACINA | SM | 18,78 | NP | 18,78 | |
52. | Císařov Šimon ŠUBA | PR | 18,81 | 18,98 | 18,81 | |
53. | Lhenice Sebastian KITNER | TP | 18,83 | 23,36 | 18,83 | |
54. | Dobřany Vojtěch KASL | PJ | 18,83 | 18,83 | NP | |
55. | Dobřany Martin SMUTNÝ | PJ | 18,86 | 19,21 | 18,86 | |
56. | Borová Martin BLAHETKA | OP | 18,90 | 19,09 | 18,90 | |
57. | Bozkov Tomáš VESELÝ | SM | 18,90 | 18,90 | NP | |
58. | Horní Měcholupy Filip ZUMR | AB | 18,96 | 26,49 | 18,96 | |
59. | Bludov Vilém TOMÁŠEK | SU | 18,98 | 19,10 | 18,98 | |
60. | Bochov Ondřej KLABAN | KV | 19,00 | 19,24 | 19,00 | |
61. | Hostinné Sibera RADEK | TU | 19,00 | 19,00 | NP | |
62. | Dobřany Jakub DOKULIL | PJ | 19,01 | 21,13 | 19,01 | |
63. | Bludov Daniel VYKOUPIL | SU | 19,10 | 19,10 | 22,26 | |
64. | Bransouze Tomáš JUŘENA | TR | 19,10 | 19,10 | NP | |
65. | Císařov Jakub VOJTEK | PR | 19,11 | 19,11 | 23,15 | |
66. | Písková Lhota Vojta URBAN | NB | 19,13 | 20,45 | 19,13 | |
67. | Bludov Michal KROBOT | SU | 19,16 | 19,16 | NP | |
68. | Zbožnov Lukáš KROUPA | CR | 19,17 | 19,47 | 19,17 | |
69. | Císařov Filip PÍREK | PR | 19,19 | 19,19 | 24,80 | |
70. | Strážkovice Bohumil SAK | CB | 19,20 | 19,20 | 19,20 | |
71. | Horní Měcholupy Jan ROHÁČ | AB | 19,21 | 19,21 | 25,35 | |
72. | Hovězí Dan KNEBL | VS | 19,22 | 19,22 | NP | |
73. | Mistřín Vojtěch BEZUCHA | HO | 19,24 | NP | 19,24 | |
74. | Borová Ondřej LANGER | OP | 19,25 | 19,25 | NP | |
75. | Bozkov Václav HUŠEK | SM | 19,26 | 19,70 | 19,26 | |
76. | Borová Adam FISCHER | OP | 19,28 | 19,45 | 19,28 | |
77. | Opatovice Adam TVRDÍK | PR | 19,32 | 23,81 | 19,32 | |
78. | Líchovy Luboš CHUDÁREK | PB | 19,35 | 26,34 | 19,35 | |
79. | Bransouze David PODHORSKÝ | TR | 19,37 | 19,37 | NP | |
80. | Bludov Martin RENDA | SU | 19,41 | 22,04 | 19,41 | |
81. | Strážkovice Ondřej BOUŠKA | CB | 19,42 | 19,42 | 23,93 | |
82. | Bozkov Matěj ŠIMŮNEK | SM | 19,45 | 19,45 | 19,52 | |
83. | Hostinné Martin KRTIČKA | TU | 19,45 | 20,04 | 19,45 | |
84. | Lhenice Dominik PETRLÍK | TP | 19,49 | 19,49 | 19,55 | |
85. | Bransouze Ondřej POLA | TR | 19,51 | 19,51 | NP | |
86. | Borová Tadeáš UVARA | OP | 19,57 | 19,59 | 19,57 | |
87. | Bozkov Martin SLAVÍK | SM | 19,64 | 19,64 | 21,12 | |
88. | Písková Lhota Lukáš RAMBOUSEK | NB | 19,65 | 20,13 | 19,65 | |
89. | Císařov Dominik GREGOVSKÝ | PR | 19,75 | 19,75 | 21,68 | |
90. | Písková Lhota Šimon CRKAL | NB | 19,76 | 19,76 | NP | |
91. | Strážkovice Jan HERDA | CB | 19,82 | 20,36 | 19,82 | |
92. | Písková Lhota Matěj KRÁL | NB | 19,86 | 21,38 | 19,86 | |
93. | Mistřín Vojtěch MARADA | HO | 19,95 | 19,95 | 20,53 | |
94. | Horní Měcholupy Tomáš PROKOP | AB | 19,96 | 22,20 | 19,96 | |
95. | Strážkovice Jan VOLFL | CB | 19,96 | 19,96 | NP | |
96. | Horní Měcholupy Jaroslav ŽALUD | AB | 20,03 | 20,03 | 34,25 | |
97. | Císařov Radoslav BEDNÁŘ | PR | 20,09 | 20,79 | 20,09 | |
98. | Hovězí Dominik BABINEC | VS | 20,43 | 20,43 | 31,33 | |
99. | Horní Měcholupy Šimon KUČERA | AB | 20,77 | 20,91 | 20,77 | |
100. | Bochov Jiří MOUCHA | KV | 20,77 | 21,91 | 20,77 | |
101. | Císařov Lukáš KOBLIHA | PR | 20,77 | 25,77 | 20,77 | |
102. | Písková Lhota Michal HUSÁK | NB | 20,77 | 20,77 | NP | |
103. | Bozkov Jiří LAMPA | SM | 20,80 | 21,91 | 20,80 | |
104. | Opatovice David REZNER | PR | 20,84 | 26,41 | 20,84 | |
105. | Hovězí Ondřej PONČÍK | VS | 20,89 | 20,89 | 27,20 | |
106. | Písková Lhota Jakub STÝBLO | NB | 20,95 | 20,95 | 22,10 | |
107. | Hovězí Roman KOVÁŘ | VS | 20,95 | 42,15 | 20,95 | |
108. | Bochov Pavel ŠLECHTA | KV | 20,96 | 23,73 | 20,96 | |
109. | Líchovy Jakub ŠVEC | PB | 20,97 | 20,97 | 23,96 | |
110. | Strážkovice Jaroslav KLEČKA | CB | 20,98 | 21,56 | 20,98 | |
111. | Opatovice Karel KLEČKA | PR | 21,05 | 21,05 | 21,84 | |
112. | Bludov Jiří ČERVINKA | SU | 21,21 | 25,57 | 21,21 | |
113. | Bochov Daniel BUXBAUM | KV | 21,26 | 23,76 | 21,26 | |
114. | Hovězí Vojtěch LEJSKA | VS | 21,42 | 21,42 | 23,75 | |
115. | Líchovy Vít HANUS | PB | 21,48 | 21,48 | 21,56 | |
116. | Opatovice Stanislav NOVOTNÝ | PR | 21,49 | 22,91 | 21,49 | |
117. | Hovězí Jakub FILA | VS | 21,71 | 22,39 | 21,71 | |
118. | Strážkovice Josef PŘÍHODA | CB | 21,87 | 25,80 | 21,87 | |
119. | Bozkov Martin BLAŽEK | SM | 21,95 | 23,57 | 21,95 | |
120. | Hostinné Válek PAVEL | TU | 22,45 | 25,85 | 22,45 | |
121. | Opatovice Jan ZELENÝ | PR | 22,52 | 24,70 | 22,52 | |
122. | Opatovice Karel VIKTORA | PR | 22,98 | 23,75 | 22,98 | |
123. | Opatovice Jan KAPEK | PR | 23,04 | 23,04 | NP | |
124. | Bozkov Tomáš BLAŽEK | SM | 24,77 | 24,77 | NP | |
125. | Hovězí Tomáš FILA | VS | 25,07 | NP | 25,07 | |
126. | Bochov Matěj GAŠPÁR | KV | 25,23 | 25,23 | 26,95 | |
127. | Hovězí Stanislav GAJDŮŠEK | VS | 26,37 | 26,37 | 27,80 | |
128. | Hostinné Vašek LADISLAV | TU | 26,40 | 26,40 | NP | |
129. | Horní Měcholupy Tomáš KLÍMA | AB | 28,22 | NP | 28,22 | |
130. | Opatovice Petr HAVELKA | PR | 28,34 | 28,34 | NP | |
131. | Strážkovice Luboš PODROUŽEK | CB | 31,19 | 31,19 | NP | |
132. | Lhenice Michal BENEŠ | TP | 39,29 | 39,29 | NP | |
133. | Císařov Pavel OREL | PR | NP | NP | NP | |
134. | Císařov Tomáš HORÁK | PR | NP | NP | NP | |
135. | Bochov Přemysl ŠITTA | KV | NP | NP | NP | |
136. | Bochov Tomáš ZOGLAUER | KV | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolní Měcholupy Kamila BARTOŠKOVÁ | AB | 16,89 | 16,89 | 120,12 | |
2. | Poniklá Dana BUTULOVÁ | SM | 17,00 | 17,49 | 17,00 | |
3. | Dolní Bukovsko Lenka ŠESTÁKOVÁ | CB | 17,12 | 17,22 | 17,12 | |
4. | Bystřice nad Úhlavou Lucie LEDVINOVÁ | KT | 17,50 | 19,38 | 17,50 | |
5. | Bystřice nad Úhlavou Nikola RAŠKOVÁ | KT | 17,90 | 17,90 | 17,95 | |
6. | Bystřice nad Úhlavou Iva BABKOVÁ | KT | 17,92 | 18,29 | 17,92 | |
7. | Bystřice nad Úhlavou Štěpánka KLEINOVÁ | KT | 17,98 | 23,76 | 17,98 | |
8. | Žernovník Eva KAŠPARCOVÁ | BK | 18,09 | 18,09 | 18,80 | |
9. | Bystřice nad Úhlavou Šárka HÁJKOVÁ | KT | 18,12 | 21,28 | 18,12 | |
10. | Letohrad - Kunčice Adéla ŠPLÍCHALOVÁ | UO | 18,16 | 18,16 | 18,28 | |
11. | Zahořany Tereza ŠAFÁŘOVÁ | PZ | 18,25 | 19,07 | 18,25 | |
12. | Poniklá Eliška LUKEŠOVÁ | SM | 18,32 | 18,32 | 19,92 | |
13. | Letohrad - Kunčice Zuzana HAUFOVÁ | UO | 18,41 | 18,41 | 22,48 | |
14. | Letohrad - Kunčice Michaela KOCÚROVÁ | UO | 18,43 | 18,43 | 25,53 | |
15. | Dolní Bukovsko Pavlína NEKOLOVÁ | CB | 18,46 | 20,17 | 18,46 | |
16. | Dolní Měcholupy Tereza RŮŽIČKOVÁ | AB | 18,54 | 19,00 | 18,54 | |
17. | Letohrad - Kunčice Vendula ŠULCOVÁ | UO | 18,58 | 21,68 | 18,58 | |
18. | Nová Ves u Světlé Anežka ŠVRČKOVÁ | HB | 18,60 | 19,06 | 18,60 | |
19. | Vědomice Lucie ABRTOVÁ | LT | 18,61 | 19,30 | 18,61 | |
20. | Střezimíř Michaela FÜRBACHEROVÁ | BN | 18,78 | 19,12 | 18,78 | |
21. | Dolní Měcholupy Kateřina ŠACHOVÁ | AB | 18,81 | 19,10 | 18,81 | |
22. | Zahořany Nela MATUŠKOVÁ | PZ | 18,84 | 18,98 | 18,84 | |
23. | Střezimíř Terezie ŠEBKOVÁ | BN | 18,84 | 18,12 | 18,84 | |
24. | Dolní Měcholupy Kristýna VOJTOVÁ | AB | 18,87 | 19,10 | 18,87 | |
25. | Střezimíř Dominika JIRÁKOVÁ | BN | 18,88 | 18,12 | 18,88 | |
26. | Bystřice nad Úhlavou Marcela BABKOVÁ | KT | 18,91 | 19,20 | 18,91 | |
27. | Vědomice Daniela VERNEROVÁ | LT | 18,91 | 19,40 | 18,91 | |
28. | Letohrad - Kunčice Adéla PEŘINOVÁ | UO | 18,93 | 18,93 | 21,24 | |
29. | Poniklá Leona VAŠÍČKOVÁ | SM | 18,98 | 120,12 | 18,98 | |
30. | Markvartice Daniela ŠILHAVÁ | JI | 19,05 | 19,37 | 19,05 | |
31. | Vědomice Simona ZATLOUKALOVÁ | LT | 19,10 | 19,85 | 19,10 | |
32. | Žernovník Anna PERNICOVÁ | BK | 19,14 | 19,18 | 19,14 | |
33. | Markvartice Adéla KŘÍŽOVÁ | JI | 19,15 | 19,67 | 19,15 | |
34. | Nová Ves u Světlé Julie ONDRÁČKOVÁ | HB | 19,20 | 30,42 | 19,20 | |
35. | Střezimíř Radka DVOŘÁKOVÁ | BN | 19,22 | 20,42 | 19,22 | |
36. | Markvartice Andrea MUSILOVÁ | JI | 19,24 | 19,24 | 23,09 | |
37. | Nová Ves u Světlé Karolína LEFNEROVÁ | HB | 19,27 | 19,27 | 19,31 | |
38. | Poniklá Michaela LIDMILOVÁ | SM | 19,32 | 19,32 | 120,12 | |
39. | Letohrad - Kunčice Tereza ŠÍPKOVÁ | UO | 19,33 | 52,95 | 19,33 | |
40. | Zahořany Veronika LEVÁKOVÁ | PZ | 19,35 | 20,57 | 19,35 | |
41. | Nová Ves u Světlé Adéla BOBROVSKÁ | HB | 19,39 | 19,39 | 20,79 | |
42. | Bystřice nad Úhlavou Štěpánka KALNÁ | KT | 19,40 | 24,76 | 19,40 | |
43. | Dolní Měcholupy Klára VOJTOVÁ | AB | 19,42 | 19,88 | 19,42 | |
44. | Markvartice Petra URBANOVÁ | JI | 19,45 | 19,45 | 20,08 | |
45. | Žernovník Daniela ŠEVČÍKOVÁ | BK | 19,47 | 19,47 | 25,68 | |
46. | Dolní Bukovsko Sára ŠVECOVÁ | CB | 19,50 | 20,01 | 19,50 | |
47. | Poniklá Jana KŘELINOVÁ | SM | 19,51 | 22,17 | 19,51 | |
48. | Dalovice Klára KRUMPHANZLOVÁ | KV | 19,51 | 19,51 | 23,62 | |
49. | Letohrad - Kunčice Kamila BABÁKOVÁ | UO | 19,58 | 19,58 | 21,55 | |
50. | Dolní Měcholupy Natálie PRCHLÍKOVÁ | AB | 19,69 | 23,11 | 19,69 | |
51. | Dolní Měcholupy Karolína DUBOVÁ | AB | 19,74 | NP | 19,74 | |
52. | Střezimíř Linda BRÁZDOVÁ | BN | 19,78 | 19,78 | 28,94 | |
53. | Střezimíř Václava ŠŤASTNÁ | BN | 19,79 | 25,55 | 19,79 | |
54. | Nová Ves u Světlé Barbora KOTÁSKOVÁ | HB | 19,81 | 19,81 | 20,69 | |
55. | Markvartice Leontina TOUFAROVÁ | JI | 19,87 | NP | 19,87 | |
56. | Poniklá Natálie HEJLOVÁ | SM | 19,91 | 25,13 | 19,91 | |
57. | Kvasiny Klára ZÁŘECKÁ | RK | 19,94 | 20,60 | 19,94 | |
58. | Kvasiny Anežka FALTOVÁ | RK | 19,96 | 19,96 | 21,22 | |
59. | Hlubočky Petra KLABAČKOVÁ | OL | 20,03 | 21,08 | 20,03 | |
60. | Morkovice Natálie NAVRÁTILOVÁ | KM | 20,08 | 20,39 | 20,08 | |
61. | Dolní Bukovsko Kateřina FIXOVÁ | CB | 20,12 | 23,52 | 20,12 | |
62. | Morkovice Petra HEJNÍČKOVÁ | KM | 20,12 | 20,12 | 27,23 | |
63. | Hlinsko Martina HOVORKOVÁ | PR | 20,21 | 20,21 | 20,50 | |
64. | Střezimíř Tereza ŘÍHOVÁ | BN | 20,28 | 20,71 | 20,28 | |
65. | Hlubočky Michaela TOŠOVSKÁ | OL | 20,35 | 20,52 | 20,35 | |
66. | Nová Ves u Světlé Lucie FIALOVÁ | HB | 20,38 | 20,53 | 20,38 | |
67. | Hlubočky Anna Marie CENKLOVÁ | OL | 20,49 | 25,24 | 20,49 | |
68. | Dolní Bukovsko Pavla MÁCHOVÁ | CB | 20,52 | 25,68 | 20,52 | |
69. | Vědomice Kateřina MALÁ | LT | 20,56 | 20,56 | 21,05 | |
70. | Bystřice nad Úhlavou Eliška KABELKOVÁ | KT | 20,62 | 20,93 | 20,62 | |
71. | Nová Ves u Světlé Nikol Adriana ŠUSTOVÁ | HB | 20,62 | 22,07 | 20,62 | |
72. | Poniklá Lenka PRCHLÍKOVÁ | SM | 20,64 | 21,02 | 20,64 | |
73. | Dolní Bukovsko Kateřina MACKOVÁ | CB | 20,68 | 20,68 | 20,70 | |
74. | Markvartice Hana SVOBODOVÁ | JI | 20,69 | 20,69 | 20,95 | |
75. | Střezimíř Hana NOVOTNÁ | BN | 20,71 | 20,71 | 35,28 | |
76. | Markvartice Iva URBANOVÁ | JI | 20,75 | 26,48 | 20,75 | |
77. | Poniklá Lucie SCHOVÁNKOVÁ | SM | 20,77 | NP | 20,77 | |
78. | Morkovice Michaela CHYBÍKOVÁ | KM | 20,78 | 20,78 | 28,50 | |
80. | Žernovník Anna KOPALOVÁ | BK | 20,89 | 22,67 | 20,89 | |
81. | Dalovice Eliška KRBCOVÁ | KV | 20,90 | 22,43 | 20,90 | |
82. | Morkovice Andrea SUROVČÁKOVÁ | KM | 20,96 | 20,96 | 120,12 | |
83. | Zahořany Michaela MANDÍKOVÁ | PZ | 20,97 | 20,97 | 21,90 | |
84. | Kvasiny Karolína KULHAVÁ | RK | 21,05 | 21,05 | 21,94 | |
85. | Dolní Bukovsko Simona TROJÁKOVÁ | CB | 21,05 | 21,05 | 22,01 | |
86. | Nová Ves u Světlé Tereza ZDRAŽILOVÁ | HB | 21,05 | 21,05 | NP | |
87. | Hlinsko Kristýna JŮNOVÁ | PR | 21,07 | 21,07 | 21,20 | |
88. | Žernovník Andrea VYMAZALOVÁ | BK | 21,11 | 21,11 | 21,93 | |
89. | Hlinsko Vadimíra KADLECOVÁ | PR | 21,17 | 21,40 | 21,17 | |
90. | Dalovice Eliška LIPTÁKOVÁ | KV | 21,20 | 21,20 | 23,77 | |
91. | Žernovník Lenka DVOŘÁKOVÁ | BK | 21,22 | 21,22 | 29,01 | |
92. | Kvasiny Nikola BARTONÍČKOVÁ | RK | 21,28 | 21,35 | 21,28 | |
93. | Kvasiny Kateřina KUBCOVÁ | RK | 21,40 | 21,40 | 22,76 | |
94. | Žernovník Klára FORMÁNKOVÁ | BK | 21,48 | 21,93 | 21,48 | |
95. | Hrušky Eliška PŘIKRYLOVÁ | BV | 21,57 | 21,57 | 21,61 | |
96. | Dalovice Kateřina KARASOVÁ | KV | 21,60 | 22,82 | 21,60 | |
97. | Zahořany Zuzana VANDASOVÁ | PZ | 21,74 | 23,06 | 21,74 | |
98. | Hlinsko Adéla ELICHOVÁ | PR | 21,78 | 21,78 | 26,50 | |
99. | Morkovice Anna BAYEROVÁ | KM | 21,83 | 22,39 | 21,83 | |
100. | Vědomice Štěpánka PAUZOVÁ | LT | 21,85 | 22,46 | 21,85 | |
101. | Hrušky Lucie PŘIKRYLOVÁ | BV | 21,85 | 21,85 | 24,43 | |
102. | Dalovice Romana MÁLKOVÁ | KV | 21,90 | 21,90 | 22,01 | |
103. | Hlubočky Kamila MALINKOVÁ | OL | 21,93 | 22,55 | 21,93 | |
104. | Vědomice Nikola KUBIZŇÁKOVÁ | LT | 21,94 | NP | 21,94 | |
105. | Žernovník Lucie KRÉSOVÁ | BK | 22,01 | 29,22 | 22,01 | |
106. | Zahořany Eliška SKALICKÁ | PZ | 22,08 | NP | 22,08 | |
107. | Dolní Bukovsko Pavlína STRNADOVÁ | CB | 22,17 | 28,90 | 22,17 | |
108. | Morkovice Marie HORÁKOVÁ | KM | 22,20 | 22,23 | 22,20 | |
109. | Kvasiny Denisa KUBCOVÁ | RK | 22,43 | 22,52 | 22,43 | |
110. | Vědomice Petra TUŠINSKÁ | LT | 22,62 | 22,62 | 24,43 | |
111. | Hlinsko Tereza DOUDĚROVÁ | PR | 22,62 | 22,62 | NP | |
112. | Kvasiny Tereza KULHAVÁ | RK | 22,62 | 22,62 | 120,12 | |
113. | Kvasiny Nelli ŘÍHOVÁ | RK | 22,71 | 22,71 | 23,24 | |
114. | Hlinsko Nikola VAŠULÍNOVÁ | PR | 22,73 | 41,14 | 22,73 | |
115. | Morkovice Radka MIKULOVÁ | KM | 22,74 | 22,12 | 22,74 | |
116. | Hrušky Klára HALÁMKOVÁ | BV | 22,84 | 22,84 | 23,65 | |
117. | Zahořany Karolína ŘÍMALOVÁ | PZ | 23,00 | 23,00 | 25,39 | |
118. | Hlubočky Klára JANOŠÍKOVÁ | OL | 23,05 | 23,05 | NP | |
119. | Hlinsko Lenka MATOUŠOVÁ | PR | 23,13 | 23,13 | 23,68 | |
120. | Hlubočky Anna FIALOVÁ | OL | 23,24 | 23,97 | 23,24 | |
121. | Hrušky Sára KAUFOVÁ | BV | 24,24 | 30,81 | 24,24 | |
122. | Markvartice Adéla BÁŇOVÁ | JI | 24,69 | 40,05 | 24,69 | |
123. | Hrušky Ivana PROCHÁZKOVÁ | BV | 24,81 | 24,89 | 24,81 | |
124. | Hlubočky Šárka ROSMANOVÁ | OL | 25,21 | 120,12 | 25,21 | |
125. | Hrušky Lucia HALÁMKOVÁ | BV | 25,32 | 28,11 | 25,32 | |
126. | Hlinsko Petra DUBCOVÁ | PR | 26,57 | 29,25 | 26,57 | |
127. | Vědomice Nikola CINIBULKOVÁ | LT | 27,04 | 31,33 | 27,04 | |
128. | Hrušky Veronika HUMLOVÁ | BV | 27,62 | 28,76 | 27,62 | |
129. | Dolní Měcholupy Opavová TEREZA | AB | 28,10 | 28,10 | NP | |
130. | Dalovice Ema MINÁŘOVÁ | KV | 33,22 | 33,22 | NP | |
131. | Zahořany Kristýna KLABANOVÁ | PZ | NP | NP | 120,12 | |
132. | Hlubočky Veronika ELSNEROVÁ | OL | NP | NP | 120,12 | |
133. | Hrušky Lenka ŠTĚPÁNKOVÁ | BV | NP | NP | 120,12 | |
134. | Dalovice Viktorie ADÁMKOVÁ | KV | 120,12 | 120,12 | 120,12 | |
135. | Dalovice Eliška SLAVÍKOVÁ | KV | NP | NP | 120,12 | |
136. | Letohrad - Kunčice Karolína ŠULCOVÁ | UO | NP | NP | 120,12 |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | HZS Moravskoslezského kraje Jan VYVIAL | OV | 16,09 | 16,09 | NP | |
2. | HZS Moravskoslezského kraje Daniel KLVAŇA | OV | 16,10 | 16,10 | NP | |
3. | HZS Moravskoslezského kraje Richard SVAČINA | OV | 16,13 | 16,59 | 16,13 | |
4. | HZS Královéhradeckého kraje Vojtěch KLENKA | HK | 16,26 | 20,83 | 16,26 | |
5. | HZS Královéhradeckého kraje Jiří ŠKODNÝ | HK | 16,28 | 19,34 | 16,28 | |
6. | HZS Moravskoslezského kraje Pavel KRPEC | OV | 16,36 | 16,36 | 42,00 | |
7. | HZS Královéhradeckého kraje Martin LIDMILA | HK | 16,45 | 16,45 | NP | |
8. | HZS Plzeňského kraje Milan NETRVAL | PM | 16,59 | 16,59 | 25,67 | |
9. | HZS Zlínského kraje Radek CHMELA | ZL | 16,62 | 16,98 | 16,62 | |
10. | HZS Královéhradeckého kraje Václav DIVOŠ | HK | 16,88 | 17,11 | 16,88 | |
11. | HZS kraje Vysočina Jakub KASAL | JI | 16,89 | 17,17 | 16,89 | |
12. | HZS Plzeňského kraje David DOPIRÁK | PM | 16,89 | 19,06 | 16,89 | |
13. | HZS Pardubického kraje Jakub PAULÍČEK | PA | 17,08 | 19,95 | 17,08 | |
14. | HZS Zlínského kraje Radek ŠUBA | ZL | 17,14 | 17,14 | NP | |
15. | HZS Středočeského kraje Jan VYHNÁNEK | AB | 17,15 | 17,57 | 17,15 | |
16. | HZS Plzeňského kraje Patrik SNÁŠEL | PM | 17,22 | 20,90 | 17,22 | |
17. | HZS Královéhradeckého kraje Petr MAŘAN | HK | 17,28 | 17,28 | 21,63 | |
18. | HZS Plzeňského kraje Jan ŠVÁB | PM | 17,32 | 17,32 | 25,14 | |
19. | HZS Zlínského kraje Lukáš FIURÁŠEK | ZL | 17,33 | 18,12 | 17,33 | |
20. | HZS Plzeňského kraje Jindřich HARASIMOVIČ | PM | 17,34 | 18,06 | 17,34 | |
21. | HZS Královéhradeckého kraje Dominik BĚLSKÝ | HK | 17,34 | 17,34 | NP | |
22. | HZS kraje Vysočina Dominik ŠEVČÍK | JI | 17,37 | 17,37 | NP | |
23. | HZS Moravskoslezského kraje Maxmilián ROKOSZ | OV | 17,39 | 17,39 | NP | |
24. | HZS Moravskoslezského kraje Tomáš DROBISZ | OV | 17,41 | NP | 17,41 | |
24. | HZS kraje Vysočina Radek NECHVÁTAL | JI | 17,41 | 17,41 | NP | |
24. | HZS Moravskoslezského kraje David STANĚK | OV | 17,41 | NP | 17,41 | |
27. | HZS hlavního města Prahy Jakub ZAJAN | AB | 17,52 | 19,06 | 17,52 | |
28. | HZS kraje Vysočina Lukáš HONS | JI | 17,53 | NP | 17,53 | |
28. | HZS Zlínského kraje Petr KORÁBEČNÝ | ZL | 17,53 | 17,53 | NP | |
30. | HZS kraje Vysočina Martin CAHA | JI | 17,54 | 17,99 | 17,54 | |
31. | HZS Pardubického kraje Lukáš FLACH | PA | 17,56 | 17,56 | 24,01 | |
32. | HZS Středočeského kraje Bojislav SENOHRÁBEK | AB | 17,62 | 17,62 | 17,78 | |
33. | HZS Středočeského kraje Martin VIKTORA | AB | 17,66 | 17,92 | 17,66 | |
34. | HZS Pardubického kraje Jiří VOLEJNÍK | PA | 17,67 | 17,85 | 17,67 | |
35. | HZS Královéhradeckého kraje Miroslav MAREČEK | HK | 17,67 | 17,67 | 23,20 | |
36. | HZS Jihočeského kraje David VÖLFEL | CB | 17,70 | 17,70 | 21,09 | |
37. | HZS hlavního města Prahy Jakub ČERMÁK | AB | 17,73 | 17,73 | NP | |
38. | HZS kraje Vysočina Pavel HNÍZDIL | JI | 17,75 | 17,75 | NP | |
39. | HZS podniku DEZA a.s. Jan GÁŠEK | VS | 17,78 | 17,78 | NP | |
40. | HZS Jihočeského kraje David HÁJEK | CB | 17,82 | 19,24 | 17,82 | |
41. | HZS Středočeského kraje Miloš JEŽEK | AB | 17,83 | 17,83 | NP | |
42. | HZS Libereckého kraje Filip HALTUF | LI | 17,84 | 17,84 | 20,66 | |
43. | HZS Jihočeského kraje Jakub NÝDL | CB | 17,86 | 18,11 | 17,86 | |
44. | HZS Plzeňského kraje Jaroslav HRDLIČKA | PM | 17,88 | 18,32 | 17,88 | |
45. | HZS Zlínského kraje Luděk OTÝPKA | ZL | 17,90 | NP | 17,90 | |
46. | HZS Zlínského kraje Petr KYNĚRA | ZL | 17,91 | 17,91 | NP | |
46. | HZS hlavního města Prahy Tomáš DANĚK | AB | 17,91 | NP | 17,91 | |
48. | HZS Jihočeského kraje Ivan PĚNČA | CB | 17,93 | 17,93 | 20,09 | |
49. | HZS Královéhradeckého kraje Tomáš WEINDIGER | HK | 17,94 | 17,94 | NP | |
50. | HZS hlavního města Prahy Marek ŠVEC | AB | 18,00 | 18,27 | 18,00 | |
51. | HZS Jihomoravského kraje Martin BŘENEK | BM | 18,08 | 18,08 | 30,30 | |
52. | HZS Zlínského kraje Adam BARTOŇ | ZL | 18,14 | 18,14 | NP | |
53. | HZS Pardubického kraje Matouš HRDINA | PA | 18,22 | 18,22 | NP | |
53. | HZS Libereckého kraje Jan LAMPA | LI | 18,22 | 18,22 | NP | |
55. | HZS Středočeského kraje Pavel MAŇAS | AB | 18,25 | 18,25 | NP | |
56. | HZS Jihomoravského kraje Tomáš FRYČ | BM | 18,27 | 18,27 | NP | |
57. | HZS Jihočeského kraje Jiří PÍBAL | CB | 18,32 | 18,32 | NP | |
58. | HZS Středočeského kraje Martin ZÁRUBA | AB | 18,38 | 18,86 | 18,38 | |
59. | HZS podniku DEZA a.s. Tomáš SKALKA | VS | 18,40 | 18,40 | NP | |
60. | HZS Jihočeského kraje Vojtěch BAŠTA | CB | 18,49 | 18,49 | NP | |
61. | HZS podniku DEZA a.s. Martin KOŇAŘÍK | VS | 18,52 | 19,31 | 18,52 | |
62. | HZS Plzeňského kraje Vlastimil ŽÁK | PM | 18,53 | 18,53 | NP | |
63. | HZS Jihomoravského kraje Patrik NĚMEC | BM | 18,56 | 18,56 | 19,56 | |
64. | HZS podniku DEZA a.s. Jan KUBĚNA | VS | 18,62 | 18,62 | NP | |
65. | HZS Ústeckého kraje David SOMOL | UL | 18,63 | 19,12 | 18,63 | |
66. | HZS Jihomoravského kraje Tomáš RADIMĚŘSKÝ | BM | 18,69 | 19,16 | 18,69 | |
67. | HZS Libereckého kraje Jan ŽILÍK | LI | 18,70 | 23,45 | 18,70 | |
68. | HZS Jihomoravského kraje Jiří PLÍHAL | BM | 18,79 | 18,79 | NP | |
69. | HZS Libereckého kraje Jakub KOZÁK | LI | 18,80 | 18,80 | NP | |
70. | HZS Jihočeského kraje Radim KNOTEK | CB | 18,84 | NP | 18,84 | |
70. | HZS Ústeckého kraje Jan FINDA | UL | 18,84 | 18,84 | NP | |
72. | HZS Moravskoslezského kraje Aleš MASNÝ | OV | 19,02 | NP | 19,02 | |
73. | HZS Libereckého kraje Josef CHARVÁT | LI | 19,23 | 19,95 | 19,23 | |
74. | HZS Jihočeského kraje Juraj HASÍK | CB | 19,24 | 19,24 | NP | |
75. | HZS Pardubického kraje Patrik BĚLSKÝ | PA | 19,25 | 19,25 | NP | |
76. | HZS Ústeckého kraje Michal LUPÍNEK | UL | 19,34 | NP | 19,34 | |
77. | HZS Libereckého kraje Jan KVAPIL | LI | 19,35 | 20,08 | 19,35 | |
78. | HZS Středočeského kraje Tomáš MARTÍNEK | AB | 19,37 | 19,66 | 19,37 | |
79. | HZS Plzeňského kraje Marin ROHÁČ | PM | 19,38 | 19,62 | 19,38 | |
80. | HZS Karlovarského kraje Patrik ŽIŽKA | KV | 19,38 | 19,38 | 25,00 | |
81. | HZS Zlínského kraje Václav BLAŽEK | ZL | 19,48 | 19,48 | NP | |
82. | HZS Ústeckého kraje Aleš RYBÁŘ | UL | 19,51 | 19,80 | 19,51 | |
83. | HZS podniku DEZA a.s. Michal BRODACKÝ | VS | 19,60 | 19,60 | NP | |
84. | HZS Olomouckého kraje Josef BUCHTA | OL | 19,63 | 19,63 | NP | |
85. | HZS Olomouckého kraje Jaroslav ŽITNÝ | OL | 19,69 | 19,69 | NP | |
86. | HZS podniku DEZA a.s. Zdeněk GUT | VS | 19,73 | 19,73 | NP | |
87. | HZS Pardubického kraje František KUCHTA | PA | 19,87 | 19,87 | 24,49 | |
88. | HZS Olomouckého kraje Jan KLIMECKÝ | OL | 19,90 | 19,90 | NP | |
89. | HZS hlavního města Prahy Martin ŠEVC | AB | 19,92 | 19,92 | NP | |
90. | HZS Ústeckého kraje Štěpán PECHMAN | UL | 19,93 | 20,61 | 19,93 | |
91. | HZS hlavního města Prahy Tomáš JOUJA | AB | 19,95 | 19,95 | NP | |
92. | HZS Karlovarského kraje Marek VÁŇA | KV | 19,99 | 19,99 | NP | |
93. | HZS Karlovarského kraje Ondřej KRBEC | KV | 20,01 | 20,01 | 20,12 | |
94. | HZS Olomouckého kraje Petr ŠROMOTA | OL | 20,05 | 21,28 | 20,05 | |
95. | HZS Olomouckého kraje Jiří MAREŠ | OL | 20,13 | 20,13 | NP | |
96. | HZS hlavního města Prahy Jiří MACOUN | AB | 20,30 | 21,56 | 20,30 | |
97. | HZS Pardubického kraje Josef KOZEL | PA | 20,30 | 20,30 | NP | |
98. | HZS Pardubického kraje Jakub DUŠEK | PA | 20,37 | 20,37 | 21,86 | |
99. | HZS hlavního města Prahy Michal ŠÍDA | AB | 20,39 | 21,13 | 20,39 | |
100. | HZS Libereckého kraje Vojtěch MALEC | LI | 20,62 | 20,90 | 20,62 | |
101. | HZS Olomouckého kraje Jan BARVENÍČEK | OL | 20,69 | 20,69 | NP | |
102. | HZS Karlovarského kraje Tomáš KYNCL | KV | 20,70 | 20,70 | NP | |
103. | HZS Jihomoravského kraje Vojtěch HLADIL | BM | 20,75 | 20,75 | 25,21 | |
104. | HZS Karlovarského kraje Ondřej TESAŘ | KV | 21,22 | NP | 21,22 | |
105. | HZS Ústeckého kraje Václav ŠEINER | UL | 21,31 | 21,31 | NP | |
106. | HZS Karlovarského kraje David HERMAN | KV | 21,41 | 21,79 | 21,41 | |
107. | HZS podniku DEZA a.s. Martin HORÁK | VS | 21,62 | 25,94 | 21,62 | |
108. | HZS Karlovarského kraje Petr PUPÁK | KV | 21,98 | 21,98 | 22,33 | |
109. | HZS Ústeckého kraje Gustav SEIFERT | UL | 22,12 | NP | 22,12 | |
110. | HZS Libereckého kraje Matěj MASNÝ | LI | 22,33 | 22,33 | NP | |
111. | HZS Olomouckého kraje Roman ČÁSTEČKA | OL | 22,80 | 24,25 | 22,80 | |
112. | HZS Olomouckého kraje Zbyněk HRADIL | OL | 23,11 | 23,11 | NP | |
113. | HZS Jihomoravského kraje Jaroslav ZOUHAR | BM | 24,25 | 32,65 | 24,25 | |
114. | HZS Jihomoravského kraje Jakub POKRUTA | BM | 25,49 | NP | 25,49 | |
115. | HZS podniku DEZA a.s. Michal MARTINEK | VS | 26,21 | 35,57 | 26,21 | |
128. | HZS Libereckého kraje Jiří BRÁZDA | LI | NP | NP | NP | |
128. | HZS Pardubického kraje Jan VOLEJNÍK | PA | NP | NP | NP | |
128. | HZS Středočeského kraje Vladislav FILIP | AB | NP | NP | NP | |
128. | HZS Plzeňského kraje Martin PROVAZNÍK | PM | NP | NP | NP | |
128. | HZS Ústeckého kraje neobsazen | UL | NP | NP | NP | |
128. | HZS Jihočeského kraje Stanislav ŠMÍD | CB | NP | NP | NP | |
128. | HZS Karlovarského kraje Roman KRUMPHANZL | KV | NP | NP | NP | |
128. | HZS Moravskoslezského kraje Karel RYL | OV | NP | NP | NP | |
128. | HZS kraje Vysočina Marek PEŠTÁL | JI | NP | NP | NP | |
128. | HZS Libereckého kraje Martin KULHAVÝ | LI | NP | NP | NP | |
128. | HZS Karlovarského kraje Jan JANOUŠ | KV | NP | NP | NP | |
128. | HZS Ústeckého kraje Tomáš PAVLÍČEK | UL | NP | NP | NP | |
128. | HZS hlavního města Prahy Marián FRANCÚZ | AB | NP | NP | NP | |
128. | HZS Středočeského kraje Milan TŮMA | AB | NP | NP | NP | |
128. | HZS Zlínského kraje Marek PAVELKA | ZL | NP | NP | NP | |
128. | HZS Plzeňského kraje Jan HŮLA | PM | NP | NP | NP | |
128. | HZS kraje Vysočina Michal ŠPAČEK | JI | NP | NP | NP | |
128. | HZS podniku DEZA a.s. Radek PIVKO | VS | NP | NP | NP | |
128. | HZS Jihomoravského kraje neobsazen | BM | NP | NP | NP | |
128. | HZS Zlínského kraje Ondřej SOUKENÍK | ZL | NP | NP | NP | |
128. | HZS Karlovarského kraje Ondřej HORYCH | KV | NP | NP | NP | |
128. | HZS Moravskoslezského kraje Adam HRBÁČ | OV | NP | NP | NP | |
128. | HZS Olomouckého kraje Ladislav PATRMAN | OL | NP | NP | NP | |
128. | HZS Ústeckého kraje Jakub PĚKNÝ | UL | NP | NP | NP | |
128. | HZS hlavního města Prahy Ondřej NOVÁK | AB | NP | NP | NP | |
128. | HZS Pardubického kraje Tomáš KALOUS | PA | NP | NP | NP | |
128. | HZS Královéhradeckého kraje Václav NOVOTNÝ | HK | NP | NP | NP | |
128. | HZS kraje Vysočina Stanislav HLADÍK | JI | NP | NP | NP | |
128. | HZS Olomouckého kraje Marek BIA | OL | NP | NP | NP | |
128. | HZS podniku DEZA a.s. Martin GÁŠEK | VS | NP | NP | NP | |
128. | HZS Jihočeského kraje Michal MĚŘIČKA | CB | NP | NP | NP | |
128. | HZS Královéhradeckého kraje František KUNOVSKÝ | HK | NP | NP | NP | |
128. | HZS Středočeského kraje Václav ŘÍHA | AB | NP | NP | NP | |
128. | HZS kraje Vysočina Vladimír JANKO | JI | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2022/08/26 | Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 | |
2022/08/27 | Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 | |
2022/08/27 | Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 | |
2022/08/28 | Pardubice, MČR V POŽÁRNÍM SPORTU 2022 | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře