Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Petřvald 2-Petřvaldík | NJ | 13,52 | 13,30 | 13,52 |
|
2. | Řepiště | FM | 13,67 | 12,77 | 13,67 |
|
3. | Mořkov | NJ | 13,97 | 13,97 | 13,96 |
|
4. | Trojanovice | NJ | 15,02 | 12,49 | 15,02 |
|
5. | Frýdlant | FM | 15,31 | 15,01 | 15,31 |
|
6. | Bruzovice | FM | 15,53 | 15,53 | 13,55 |
|
7. | Paskov A | FM | 15,60 | 15,60 | 14,98 | |
8. | Vyšní Lhoty | FM | 15,71 | 15,04 | 15,71 |
|
9. | Fryčovice | FM | 15,74 | 15,74 | 15,69 |
|
10. | Nýdek A | FM | 16,87 | 16,87 | 16,35 |
|
11. | Pstruží | FM | 18,42 | 18,06 | 18,42 |
|
12. | Raškovice | FM | 19,47 | 19,47 | 18,21 |
|
13. | Oprechtice | FM | 20,32 | 20,32 | 19,43 |
|
14. | Brušperk A | FM | 20,37 | 19,68 | 20,37 |
|
15. | Michálkovice | OV | 20,56 | 20,56 | 20,35 |
|
16. | Mohelnice | SU | 24,73 | 24,73 | 24,19 |
|
17. | Malenovice | FM | 24,80 | 15,60 | 24,80 | |
18. | Příbor | NJ | 28,00 | 27,89 | 28,00 |
|
19. | Nýdek B | FM | 29,79 | 28,95 | 29,79 |
|
20. | Paskov B | FM | 30,89 | 30,89 | 30,73 |
|
21. | Brušperk B | FM | 33,24 | 32,02 | 33,24 |
|
22. | Dolní Domaslavice | FM | 42,05 | 37,20 | 42,05 |
|
23. | Baška | FM | 47,44 | 47,44 | 46,25 |
|
24. | Lubno | HB | NP | NP | NP |
|
24. | Nová Ves | FM | NP | NP | NP |
|
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jistebník | NJ | 14,46 | 14,46 | 14,14 |
|
2. | Nová Ves A | FM | 15,30 | 13,57 | 15,30 |
|
3. | Trojanovice | NJ | 16,17 | 15,29 | 16,17 |
|
4. | Vyšní Lhoty | FM | 16,43 | 16,16 | 16,43 |
|
5. | Mořkov | NJ | 17,16 | 15,92 | 17,16 |
|
6. | Nýdek | FM | 17,29 | 17,29 | 16,66 |
|
7. | Bruzovice | FM | 18,28 | 8,28 | 17,60 |
|
8. | Raškovice | FM | 18,90 | 18,21 | 18,90 |
|
9. | Malenovice | FM | 19,05 | 19,05 | 18,82 |
|
10. | Lubno | FM | 19,93 | 19,93 | 18,82 |
|
11. | Petřvald 1-Petřvald | NJ | 19,98 | 19,98 | 19,06 |
|
12. | Příbor | NJ | 20,44 | 20,44 | 19,64 |
|
13. | Lučina B | FM | 21,01 | 21,01 | 20,80 |
|
14. | Brušperk | FM | 21,50 | 21,41 | 21,50 |
|
15. | Klimkovice | NJ | 21,65 | 21,65 | 20,98 |
|
16. | Řepiště | FM | 23,22 | 23,03 | 23,22 |
|
17. | Krmelín B | FM | 23,27 | 22,22 | 23,27 |
|
18. | Lučina A | FM | 24,62 | 23,76 | 24,62 |
|
19. | Oprechtice | FM | 25,35 | 25,35 | 22,48 |
|
20. | Nová Ves B | FM | 28,29 | 28,29 | 27,49 |
|
21. | Krmelín A | FM | 34,25 | 30,08 | 34,25 | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lučina | FM | 24,95 | 24,95 | 24,39 |
|
2. | Raškovice | FM | 30,77 | 30,77 | 29,55 |
|
3. | Hnojník | FM | 40,86 | 36,29 | 40,86 |
|
4. | Klimkovice | NJ | 42,31 | 42,31 | 40,85 |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře