Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chářovice | BN | 17,45 | 17,31 | 17,45 |
|
2. | Ústrašice B | TA | 17,82 | 17,72 | 17,82 |
|
3. | Žďár | JH | 17,91 | 17,43 | 17,91 | |
3. | Holašovice | CB | 17,91 | 17,91 | 17,54 | |
5. | Dvorce A | TA | 18,37 | 17,53 | 18,37 | |
6. | Řepeč | TA | 18,62 | 18,62 | 18,59 | |
7. | Daměnice | BN | 18,96 | 18,36 | 18,96 |
|
8. | Chrbonín A | TA | 19,10 | 18,40 | 19,10 | |
9. | Zhoř u Tábora | TA | 19,30 | 18,89 | 19,30 | |
10. | Vesce | TA | 19,73 | 19,73 | 19,48 | |
11. | Strmilov | JH | 20,09 | 19,03 | 20,09 | |
12. | Tučapy B | TA | 20,30 | 19,79 | 20,30 | |
13. | Kamenice nad Lipou A | PE | 20,35 | 20,35 | 18,77 | |
14. | Slapy | TA | 21,13 | 20,54 | 21,13 |
|
15. | Obora A | TA | 22,09 | 21,66 | 22,09 | |
16. | Želeč | TA | 22,57 | 22,57 | 22,34 | |
17. | Krátošice | TA | 22,63 | 22,63 | 22,52 | |
18. | Heřmaneč | JH | 22,99 | 22,99 | 21,39 | |
19. | Tučapy A | TA | 23,26 | 23,26 | 19,81 | |
20. | Kozmice | TA | 23,59 | 23,51 | 23,59 | |
21. | Chýnov | TA | 24,20 | 24,20 | 18,86 |
|
22. | Oltyně | TA | 24,33 | 23,08 | 24,33 | |
23. | Drunče | JH | 25,13 | 25,13 | 24,56 | |
24. | Chotěmice | TA | 26,16 | 26,16 | 17,26 |
|
25. | Košice | TA | 29,94 | 29,94 | 19,40 | |
26. | Chválkov | PE | 33,53 | 33,43 | 33,53 | |
27. | Jaronice | CB | NP | NP | NP | |
27. | Bohdalín | PE | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Daměnice B | BN | 19,15 | 19,15 | 18,87 | |
2. | Daměnice A | BN | 19,27 | 19,27 | 18,11 | |
3. | Ústrašice | TA | 19,94 | 19,61 | 19,94 | |
4. | Chrbonín | TA | 20,17 | 20,00 | 20,17 | |
5. | Chotěmice | TA | 21,02 | 20,65 | 21,02 |
|
6. | Košice | TA | 21,22 | 21,22 | 21,15 | |
7. | Kamenice nad Lipou A | PE | 21,26 | 21,26 | 20,85 | |
8. | Zhoř u Tábora | TA | 22,78 | 19,91 | 22,78 | |
9. | Kamenice nad Lipou B | PE | 22,97 | 21,74 | 22,97 | |
10. | Dvorce B | TA | 23,30 | 21,82 | 23,30 | |
11. | Nová Včelnice | JH | 27,63 | 21,12 | 27,63 | |
12. | Dvorce A | TA | NP | NP | NP | |
12. | Oltyně | TA | NP | NP | NP | |
12. | Kozmice | TA | NP | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chářovice | BN | 15,07 | 15,05 | 15,07 | |
2. | Holašovice | CB | 16,33 | 16,33 | 15,06 | |
3. | Žďár | JH | 16,90 | 16,90 | 16,44 | |
4. | Ústrašice B | TA | 18,21 | 18,21 | 17,92 |
|
5. | Dvorce A | TA | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře