Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 05. 04. 2014 10:00 |
Kontakt: | OSH Jablonec nad Nisou |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozlovice Pavel Krpec | FM | 16,02 | 16,02 | - | |
2. | Moldava Jakub Pěkný | TP | 16,19 | 16,19 | - | |
3. | Mistřín Michal Vašulka | HO | 16,40 | 17,21 | 16,40 | |
4. | Horní Kamenice Milan Netrval | DC | 16,43 | 17,16 | 16,43 | |
5. | Karolinka Sklárny Jan Gášek | VS | 16,46 | 17,09 | 16,46 | |
6. | Široký Důl Stanislav Paulíček | SY | 16,48 | 17,77 | 16,48 | |
7. | Juřinka Radek Šuba | VS | 16,53 | 16,53 | - | |
8. | Ostrava Pavel Maňas | OV | 16,72 | 17,17 | 16,72 | |
9. | Závišice Jan Kuběna | NJ | 16,83 | 18,01 | 16,83 | |
10. | Kvasiny Lukáš Kroupa | RK | 16,89 | 18,18 | 16,89 | |
11. | Vrbice Karel Ryl | KA | 16,97 | 16,97 | - | |
12. | Zbožnov Martin Lidmila | CR | 16,99 | 16,99 | 19,02 | |
13. | Lukavice Jan Lehký | CR | 17,00 | 17,73 | 17,00 | |
14. | Juřinka Jaromír Burda | VS | 17,08 | 17,08 | - | |
15. | Široký Důl Jiří Volf | SY | 17,09 | 17,09 | - | |
16. | Dehtín Jaroslav Hrdlička | KT | 17,10 | 17,60 | 17,10 | |
16. | Morašice Jiří Skodný | SY | 17,10 | 17,83 | 17,10 | |
18. | Kozlovice Jan Vyvial | FM | 17,11 | 17,77 | 17,11 | |
19. | Horní Poříčí Jiří Škaroubka | BK | 17,13 | 17,72 | 17,13 | |
20. | Belarus ( Bělorusko ) Lausitz Tommy Paulick | - | 17,23 | 17,23 | - | |
20. | Těškovice Šimon Kudrna | OP | 17,23 | 17,94 | 17,23 | |
22. | Zlatá Olešnice Martin Havlík | JN | 17,30 | 17,74 | 17,30 | |
23. | Malechov Luboš Tůma | KT | 17,32 | 17,66 | 17,32 | |
24. | Ostrava Marek Tykal | OV | 17,34 | 17,34 | 23,74 | |
25. | Leskovec nad Moravicí Radim Hanulík | BR | 17,36 | 17,76 | 17,36 | |
26. | Michálkovice Marek Peterek | OV | 17,37 | 17,37 | - | |
27. | Poprad Petr Vítko | PP | 17,39 | 17,39 | - | |
28. | Poniklá Jakub Jirouš | SM | 17,40 | 17,40 | 17,56 | |
29. | Kunovice Marek Pavelka | UH | 17,43 | 18,11 | 17,43 | |
30. | Frýdek Kamil Bezruč | FM | 17,44 | 17,44 | - | |
31. | Belarus ( Bělorusko ) Marián Rerko, Slovakia Team | - | 17,49 | 17,78 | 17,49 | |
31. | Horní Kamenice Jiří Herian | DO | 17,49 | 17,49 | 19,76 | |
33. | Horní Kamenice Tomáš Hospr | DO | 17,51 | 17,51 | 17,64 | |
34. | Michálkovice Jakub Arvai | OV | 17,57 | 17,57 | - | |
35. | Žebnice Dominik Soukup | PS | 17,58 | 17,58 | - | |
36. | Mistřín Petr Kyněra | HO | 17,59 | 17,59 | 17,79 | |
37. | Nepolisy Jan Zhříval | HK | 17,61 | 17,73 | 17,61 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poniklá Šárka Jiroušová | SM | 16,94 | 17,78 | 16,94 | |
2. | Velichovky Barbora Šubrtová | NA | 17,20 | 17,83 | 17,20 | |
3. | Rychaltice Petra Mifkovičová | FM | 17,49 | 17,69 | 17,49 | |
4. | Chválenice Lucie Hirmerová | PJ | 17,61 | 17,78 | 17,61 | |
5. | Horní Cerekev Kamila Bartošková | PE | 18,03 | 18,20 | 18,03 | |
6. | Chválenice Lucie Reinwartová | PJ | 18,05 | 18,83 | 18,05 | |
7. | Dolní Čermná Markéta Marková | UO | 18,07 | 18,07 | - | |
8. | Horní Lánov Natálie Honců | TU | 18,25 | 19,32 | 18,25 | |
9. | Písková Lhota Lucie Pohanková | NB | 18,29 | 18,29 | 20,82 | |
10. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 18,46 | 18,65 | 18,46 | |
11. | Bludov Lucie Strouhalová | SU | 18,49 | 18,49 | 18,71 | |
12. | Slatiny Šárka Jebavá | JC | 18,52 | 18,84 | 18,52 | |
13. | Dolní Měcholupy Tereza Růžičková | AB | 18,54 | 19,34 | 18,54 | |
14. | Štěpánov Andrea Hrousková | OL | 18,55 | 18,55 | 18,64 | |
15. | Chválenice Monika Marešová | PJ | 18,62 | 18,93 | 18,62 | |
16. | Petrovice Leona Vašičková | BK | 18,77 | 18,79 | 20,30 | |
17. | Partutovice Adriana Janíčková | PR | 18,79 | 18,79 | 20,30 | |
18. | Chválenice Barbora Škodová | PJ | 18,82 | 19,46 | 18,82 | |
19. | Michálkovice Kateřina Uhrová | OV | 19,01 | 19,11 | 19,01 | |
20. | Úněšov Věra Šuchmanová | PS | 19,05 | 19,36 | 19,05 | |
21. | Český Těšín Karolína Witozová | KA | 19,06 | 19,06 | - | |
22. | Klučov Jana Urichová | KO | 19,11 | 19,11 | - | |
23. | Velké Meziříčí Kristýna Jágríková | ZR | 19,14 | 19,39 | 19,14 | |
23. | Chválenice Andrea Nolčová | PJ | 19,14 | 19,40 | 19,14 | |
25. | Vyšní Lhoty Dominika Ručková | FM | 19,19 | 19,58 | 19,19 | |
26. | Vlčnov Martina Mertová | UH | 19,21 | 19,21 | 27,26 | |
27. | Vlčnov Michaela Pestlová | UH | 19,36 | 19,74 | 19,36 | |
28. | Velichovky Aneta Nechanická | NA | 19,39 | 19,39 | - | |
29. | Chválenice Šárka Kvíderová | PJ | 19,54 | 19,67 | 19,54 | |
30. | Třemošnice Karolína Hájková | BN | 19,59 | 19,59 | 26,60 | |
31. | Hradec Dominika Marešová | PJ | 19,60 | 19,99 | 19,60 | |
32. | Ondřejov Šárka Davídková | PH | 19,63 | 19,76 | 19,63 | |
32. | Petrovice Tereza Březnová | BK | 19,63 | 20,07 | 19,63 | |
34. | Michálkovice Klára Seberová | OV | 19,67 | 19,85 | 19,67 | |
35. | Dolní Měcholupy Denisa Mikulková | AB | 19,69 | 19,69 | 20,00 | |
36. | Český Těšín Petra Kijonková | KA | 19,70 | 20,26 | 19,70 | |
36. | Hradec Aneta Píchová | PJ | 19,70 | 19,70 | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Martin Trefil | 15 ** | 0 | 30.03.2014 22:24 | |
Petr Kropáč | 15 ** | 0 | 02.04.2014 06:52 | |
Honza Adamec | 15 ** | 0 | 01.04.2014 20:02 | |
Michal Matějíček | 15 ** | 0 | 01.04.2014 19:14 | |
Lukáš Pinkava | 15 ** | 0 | 01.04.2014 21:54 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Honza Adamec | 17 ** | 0 | 01.04.2014 21:45 | |
Petr Kropáč | 17 ** | 0 | 02.04.2014 06:53 | |
Lukáš Pinkava | 17 ** | 0 | 01.04.2014 21:59 |
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře