Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Klučov | KO | 19,79 | - | - | |
2. | Horní Kruty A | KO | 20,23 | - | - | |
3. | Radovesnice I | KO | 20,58 | - | - | |
4. | Zásmuky | KO | 20,75 | - | - | |
5. | Kšely | KO | 20,78 | - | - | |
6. | Horní Měcholupy | AB | 21,16 | - | - | |
7. | Jindice | KH | 21,35 | - | - | |
8. | Drahobudice | KO | 22,27 | - | - | |
9. | Křížkový Újezdec | PH | 22,30 | - | - | |
10. | Bulánka | KO | 23,45 | - | - | |
11. | Tehovec | PH | 25,01 | - | - | |
12. | Kšely B | KO | 27,20 | - | - | |
13. | Stodůlky | AB | 27,30 | - | - | |
14. | Mančice | KO | 28,00 | - | - | |
15. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 28,17 | - | - | |
16. | Ratenice | KO | 28,30 | - | - | |
17. | Hostivice | PZ | 32,29 | - | - | |
18. | Osnice | PZ | 33,94 | - | - | |
19. | Řepy | AB | 40,58 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 23,29 | - | - | |
2. | Křížkový Újezdec | PH | 23,54 | - | - | |
3. | Zásmuky | KO | 24,74 | - | - | |
4. | Kšely | KO | 26,48 | - | - | |
5. | Řepy A | AB | 26,92 | - | - | |
6. | Třebovle | KO | 27,02 | - | - | |
7. | Dolní Jirčany | PZ | 31,11 | - | - | |
8. | Mančice | KO | 31,27 | - | - | |
9. | Řepy | AB | 36,10 | - | - | |
10. | Osnice | PZ | 38,26 | - | - | |
11. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | NP | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kšely A | KO | 16,15 | - | - | |
2. | Třebovle | KO | 16,55 | - | - | |
3. | Klučov | KO | 16,61 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 16,64 | - | - | |
5. | Sloup A | PZ | 17,41 | - | - | |
6. | Kšely B | KO | 17,58 | - | - | |
7. | Cholupice | AB | 17,69 | - | - | |
8. | Křížkový Újezdec & Radějovice | PH | 18,01 | - | - | |
9. | Horní Měcholupy | AB | 19,34 | - | - | |
10. | Zásmuky | KO | 23,14 | - | - | |
11. | Sloup B | PZ | 28,70 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Třebovle | KO | 20,25 | - | - | |
2. | Kšely | KO | 20,52 | - | - | |
3. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 23,47 | - | - | |
4. | Kšely B | KO | 25,64 | - | - | |
5. | Tehovec (TEBEK) | PH | 28,33 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře