Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krotějov Sport | TA | 16,47 | 16,47 | 16,37 |
|
2. | Chotěmice | TA | 16,73 | 16,55 | 16,73 |
|
3. | Bohdalín | PE | 16,86 | 16,86 | 16,68 |
|
4. | Stoklasná Lhota | TA | 16,96 | 16,96 | 16,87 |
|
5. | Český Rudolec | JH | 17,13 | 16,84 | 17,13 |
|
6. | Chářovice Špona | BN | 17,18 | 17,18 | 16,83 |
|
7. | Šipoun | PT | 17,25 | 16,96 | 17,25 |
|
8. | Jaronice | CB | 17,29 | 17,15 | 17,29 |
|
9. | Skrýchov u Malšic | TA | 17,57 | 17,57 | 17,39 |
|
10. | Dobronice u Chýnova | TA | 17,65 | 17,27 | 17,65 |
|
11. | Daměnice | BN | 17,75 | 17,08 | 17,75 |
|
12. | Kamenice nad Lipou | PE | 17,86 | 17,86 | 16,83 |
|
13. | Zdislavice | BN | 18,07 | 18,07 | 17,18 |
|
14. | Žďár | JH | 18,08 | 17,29 | 18,08 |
|
15. | Ústrašice B | TA | 18,41 | 17,49 | 18,41 |
|
16. | Žirovnice | PE | 18,63 | 18,63 | 18,31 |
|
17. | Nová Ves u Chýnova | TA | 18,81 | 18,81 | 17,93 |
|
18. | Řepeč | TA | 18,87 | 17,69 | 18,87 |
|
19. | Obora | TA | 19,03 | 18,78 | 19,03 |
|
20. | Krátošice | TA | 19,75 | 19,75 | 19,11 |
|
21. | Rybova Lhota | TA | 20,29 | 20,29 | 18,01 |
|
22. | Chabrovice | TA | 20,95 | 19,06 | 20,95 |
|
23. | Choustník | TA | 21,07 | 20,37 | 21,07 |
|
24. | Markvarec | JH | 22,94 | 21,42 | 22,94 |
|
25. | Drunče | JH | NP | NP | NP |
|
25. | Zhoř u Tábora | TA | NP | NP | NP |
|
25. | Kozmice | TA | NP | NP | NP |
|
25. | Strmilov | JH | NP | NP | NP |
|
25. | Řepeč D | TA | NP | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Nová Včelnice | JH | 18,20 | 17,41 | 18,20 |
|
2. | Chotěmice | TA | 18,22 | 17,64 | 18,22 |
|
3. | Slapy | TA | 18,53 | 18,53 | 18,21 |
|
4. | Ústrašice | TA | 18,63 | 18,63 | 17,70 |
|
5. | Dvorce A | TA | 18,71 | 16,56 | 18,71 |
|
6. | Bezděčín | TA | 18,84 | 17,17 | 18,84 |
|
7. | Chválkov | PE | 18,85 | 18,85 | 18,84 |
|
8. | Zdešov | JH | 19,22 | 19,22 | 17,36 |
|
9. | Choustník | TA | 23,97 | 22,63 | 23,97 |
|
10. | Kozmice | TA | 24,25 | 22,32 | 24,25 |
|
11. | Zhoř u Tábora | TA | NP | NP | NP |
|
11. | Kamenice nad Lipou | PE | NP | NP | NP |
|
11. | Chrbonín | TA | NP | NP | NP |
|
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chotěmice | TA | 14,44 | 14,27 | 14,44 |
|
2. | Český Rudolec | JH | 14,88 | 14,41 | 14,88 |
|
3. | Bohdalín | PE | 14,95 | 14,73 | 14,95 |
|
4. | Stoklasná Lhota | TA | 15,51 | 14,32 | 15,51 |
|
5. | Šipoun | PT | 17,83 | 15,60 | 17,83 |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře