Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Chářovice Špona | BN | 16,43 | 16,43 | 16,29 |
|
2. | Žernovice | PT | 16,46 | 16,26 | 16,46 |
|
3. | Šipoun | PT | 16,49 | 16,49 | 16,39 |
|
4. | Český Rudolec | JH | 16,63 | 16,22 | 16,63 |
|
5. | Kamenice nad Lipou | PE | 16,98 | 16,98 | 16,64 |
|
6. | Skrýchov u Malšic | TA | 17,05 | 16,77 | 17,05 |
|
7. | Chotěmice | TA | 17,18 | 17,18 | 17,05 |
|
8. | Bohdalín | PE | 17,20 | 17,20 | 16,55 |
|
9. | Řepeč | TA | 17,41 | 17,41 | 17,27 |
|
10. | Slavošovice | CB | 17,44 | 17,31 | 17,44 |
|
11. | Daměnice | BN | 17,51 | 17,14 | 17,51 |
|
12. | Žďár | JH | 17,53 | 17,53 | 16,36 |
|
13. | Drunče | JH | 17,70 | 17,21 | 17,70 |
|
14. | Srubec | CB | 17,96 | 17,17 | 17,96 |
|
15. | Markvarec | JH | 18,03 | 18,03 | 17,15 |
|
16. | Žirovnice | PE | 18,09 | 17,63 | 18,09 |
|
17. | Rybova Lhota | TA | 18,52 | 18,52 | 17,41 |
|
18. | Obora | TA | 18,68 | 18,03 | 18,68 |
|
19. | Dobronice u Chýnova | TA | 19,05 | 18,23 | 19,05 |
|
20. | Kozmice | TA | 19,28 | 17,81 | 19,28 |
|
21. | Ústrašice B | TA | 19,53 | 19,53 | 18,26 |
|
22. | Nová Ves u Chýnova | TA | 19,55 | 19,55 | 18,86 |
|
23. | Tučapy | TA | 20,34 | 19,53 | 20,34 |
|
24. | Zhoř u Tábora | TA | 21,71 | 21,71 | 19,18 |
|
25. | Choustník | TA | 22,75 | 18,60 | 22,75 |
|
26. | Chabrovice | TA | 23,33 | 23,33 | 22,79 |
|
27. | Zdislavice | BN | 29,57 | 29,05 | 29,57 |
|
28. | Obrataň | PE | 53,23 | 53,23 | 21,44 |
|
29. | Božejovice | TA | NP | NP | NP |
|
29. | Budislav | TA | NP | NP | NP | |
29. | Kamenná Lhota | TA | NP | NP | NP |
|
29. | Krotějov Sport | TA | NP | NP | NP |
|
29. | Strmilov | JH | NP | NP | NP |
|
29. | Košice | TA | NP | NP | NP |
|
29. | Jaronice | CB | NP | NP | NP |
|
29. | Stoklasná Lhota | TA | NP | NP | NP |
|
29. | Lom | TA | NP | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Bezděčín | TA | 16,92 | 16,92 | 16,91 |
|
2. | Dvorce A | TA | 18,12 | 18,12 | 17,45 |
|
3. | Ústrašice | TA | 18,17 | 17,60 | 18,17 |
|
4. | Nová Včelnice | JH | 18,26 | 18,26 | 17,75 |
|
5. | Chotěmice | TA | 19,30 | 19,30 | 17,56 |
|
6. | Šebířov | TA | 19,75 | 19,10 | 19,75 |
|
7. | Chrbonín | TA | 19,79 | 17,30 | 19,79 |
|
8. | Slapy | TA | 20,53 | 20,53 | 20,30 |
|
9. | Zdešov | JH | 20,74 | 19,68 | 20,74 |
|
10. | Lom | TA | 21,79 | 18,50 | 21,79 |
|
11. | Chválkov | PE | 27,28 | 19,10 | 27,28 |
|
12. | Dvorce B | TA | 33,16 | 33,16 | 32,74 |
|
13. | Kamenná Lhota | TA | 45,98 | 44,57 | 45,98 |
|
14. | Kozmice | TA | NP | NP | NP |
|
14. | Zhoř u Tábora | TA | NP | NP | NP |
|
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Svaté Pole | PB | 16,72 | 16,72 | 15,63 |
|
2. | Chrbonín | TA | 17,28 | 17,28 | 16,98 |
|
3. | Želeč | TA | 17,34 | 17,34 | 17,33 |
|
4. | Dvorce | TA | 17,37 | 17,37 | 16,78 |
|
5. | Obora | TA | 17,71 | 17,46 | 17,71 |
|
6. | Lom | TA | 18,50 | 18,28 | 18,50 |
|
7. | Slapy | TA | 20,00 | 19,98 | 20,00 |
|
8. | Tučapy | TA | 23,94 | 23,94 | 23,71 |
|
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2010/06/26 |
Chrbonín, TA, |
THL |
2011/06/25 |
Chrbonín, TA, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA |
THL |
2012/06/23 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2013/06/15 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2014/07/12 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2015/06/13 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2016/06/25 |
Chrbonín, O pohár |
THL |
2017/06/24 |
Chrbonín, MEMORIÁL MICHALA VELÍŠKA |
THL |
2018/06/30 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2019/06/29 |
Chrbonín, Memoriál Michala Velíška |
THL |
2021/06/19 |
Chrbonín, Memoriál MIchala Velíška |
THL |
2023/06/10 |
Hasičské hřiště Chrbonín, Pohárová soutěž - XVI. Memoriál Michala Velíška |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře